09 lutego 2018 12:01 | Aktualności

Gminna Biblioteka Publiczna we współpracy ze Świetlicą w Dmosinie

w Dmosinie zorganizowała Dzień Babci i Dziadka babciom i dziadkom  dziękując za ich miłość, pomoc. Spotkanie rozpoczęło się 25 stycznia o godz. 15:30 w lokalu Świetlicy w Dmosinie.

W spotkaniu uczestniczyli m. in. Pani Barbara Kosma-Przewodnicząca Rady Gminy Dmosin, Wójt Gminy Dmosin- Danuta Supera  Przedstawiciele , Koła Emerytów „Słoneczne Dęby”, jak również Przedstawiciele Urzędu Gminy , a przede wszystkim dziadkowie i babcie.

Słowa powitania skierowała do obecnych Pani Julia Miszkiewicz, zaznaczyła jak ważną rolę w rodzinach  pełnią  babcie i dziadkowie po czym zaprosiły do wysłuchania montażu słowno- muzycznego w wykonaniu dzieci  z Kółka Teatralnego „Teatrałki” działającego przy Bibliotece i Świetlicy w Dmosinie. Po występie, dzieci  wręczyły laurki oraz słodkie prezenty babciom i dziadkom.

Po występach zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek.

I tak w atmosferze wspomnień i rozmów przy stole upływał  szybko czas.