08 marca 2019 15:01 | Aktualności

Ogloszenie

Największy Dar”- film o przebaczeniu

wypełniony wspaniałymi, prawdziwymi i współczesnymi historiami o pojednaniu z całego świata. W praktyczny sposób udowodnią one, że przebaczenie jest w stanie przemóc wszystko to, co wydaje się niewybaczalne: od kłótni między młodymi ludźmi czy sporów w rodzinie… aż po brutalne zabójstwa w krajach ogarniętych wojną.

W filmie pojawią się również sceny fabularne, skłaniające do refleksji na temat sprawiedliwości i miłosierdzia.
A wszystko to w optymistycznym i dającym nadzieję tonie. Przebaczenie bowiem nigdy nie prowadzi do smutku, ale do radości i pokoju!

Gminna Biblioteka Publiczna w Dmosinie

Parafia św. Andrzeja Ap. i Św. Małgorzaty Dz. i M.

organizują

w dniu 20 marca br. (środa)

wyjazd do kina Helios do Łodzi

na film:

„Największy Dar”

Bliższe informacje w bibliotece lub parafii.

Zapisy w bibliotece lub w parafii do dnia 18 marca br.

Serdecznie zapraszamy.