10 października 2019 12:41 | Aktualności

V Ogólnopolska Noc Bibliotek

Miło nam poinformować , że Gminna Biblioteka Publiczna  w Dmosinie, w tym roku była jedną z 1758 bibliotek w kraju, które uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”.Nasza przygoda rozpoczęła się o godzinie 19 a jej zakończenie miało miejsce w niedzielę o godzinie 7 rano.
Z racji tego, że tegoroczna edycja wydarzenia przebiegała pod hasłem „Znajdźmy wspólny język” - dla uczestników przygotowaliśmy różne formy aktywności, zabawy, tańce, wspólne czytanie, oraz projekcję pełnometrażowego filmu familijnego „Ptyś i Bill” w reż. A. Charlota i Francka Magniera. To kino familijne ,w ciepły, humorystyczny sposób ilustrujące tegoroczne hasło akcji.
Nie zabrakło też poczęstunku w postaci chrupek, drobnych ciasteczek, oraz pizzy . W akcji uczestniczyło dziesięcioro dzieci.