"Książka i możność czytania to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji" Maria Dąbrowska::Książka i możność czytania to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji" Maria Dąbrowska "Książka i możność czytania to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji" Maria Dąbrowska

Aktualności

10 października 2019 12:41 | Aktualności

V Ogólnopolska Noc Bibliotek

 


 

Miło nam poinformować , że Gminna Biblioteka Publiczna  w Dmosinie, w tym roku była jedną z 1758 bibliotek w kraju, które uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”.Nasza przygoda rozpoczęła się o godzinie 19 a jej zakończenie miało miejsce w niedzielę o godzinie 7 rano.
Z racji tego, że tegoroczna edycja wydarzenia przebiegała pod hasłem „Znajdźmy wspólny język” - dla uczestników przygotowaliśmy różne formy aktywności, zabawy, tańce, wspólne czytanie, oraz projekcję pełnometrażowego filmu familijnego „Ptyś i Bill” w reż. A. Charlota i Francka Magniera. To kino familijne ,w ciepły, humorystyczny sposób ilustrujące tegoroczne hasło akcji.
Nie zabrakło też poczęstunku w postaci chrupek, drobnych ciasteczek, oraz pizzy . W akcji uczestniczyło dziesięcioro dzieci.

Przeczytano: 162 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: