25 listopada 2019 15:33 | Aktualności

Gminna Biblioteka Publiczna w Dmosinie

1. CEL KONKURSU:
  • Propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Bożego Narodzenia,
  • rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów,
  • Rozwijanie wrażliwości estetycznej,
  • Umożliwienie dzieciom przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

1. UCZESTNICY

Konkurs adresowany jest do:

• uczniów klas 0-III Szkoły Podstawowej w Dmosinie,  Szkoły Podstawowej w Kołacinie oraz Filii w Woli Cyrusowej
  •  uczniów klas IV – VIII Szkoły Podstawowej w Dmosinie, Szkoły Podstawowej w Kołacinie
  • dorosłych

1. WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE
  • Wykonanie stroika bożonarodzeniowego o dowolnej wielkości i kształcie.
  • Możliwość zastosowania dowolnych technik.
  • Preferowane użycie materiałów naturalnych .
  • Stroiki muszą być wykonane indywidualnie, uczestnik konkursu przygotowuje tylko jeden stroik.
  • Stroik świąteczny dostarczamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Dmosinie do 09.12.2019 r.
  • Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z uznaniem przez jej autora warunków niniejszego regulaminu.
  • Złożone prace nie będą zwracane..

1. OCENA I NAGRODY
  •  Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas Gminnego Spotkania Opłatkowego, o którego terminie i miejscu uczestnicy zostaną powiadomieni.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!