07 stycznia 2020 13:45 | Aktualności

Konkurs Najlepszy Czytelnik Biblioteki

Gminna  Biblioteka Publiczna w Dmosinie zaprasza

wszystkich dorosłych czytelników do udziału
w konkursie na

„Najlepszego czytelnika Biblioteki”.

1. Konkurs będzie trwał od 07.01.2020 do 30.11.2020 r.

2. Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy dorośli czytelnicy Gminnej Biblioteki publicznej w Dmosinie

3. Warunki uczestnictwa w konkursie:

systematyczne wypożyczanie i czytanie książek z literatury pięknej i popularnonaukowej,
wielokrotne wypożyczanie i czytanie tego samego tytułu książki nie będzie podlegało punktacji,

4. Przy wyborze laureatów brane pod uwagę będą: największa liczba przeczytanych książek w czasie trwania konkursu tj. do 30 listopada 2020 r.
5. Uroczyste spotkanie z najlepszymi czytelnikami i wręczenie nagród odbędzie się  podczas gminnego Spotkania Opłatkowego w grudniu 2020.

6. Administratorem danych osobowych zbieranych od uczestników konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Dmosinie, Dmosin 9 a 95-061 Dmosin.
 Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Serdecznie Zapraszamy!!!