07 lutego 2020 16:25 | Aktualności

Ferie z Biblioteką

W dniach od 13.01 – 17.01.2020r odbyły się ferie z Gminną Biblioteką Publiczną w Dmosinie.
Przez pięć dni we wspólnych zajęciach uczestniczyły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dmosinie i Szkoły Podstawowej w Kołacinie.
Myślą przewodnią tegorocznych ferii był nadchodzący Dzień Babci i Dziadka każdego kolejnego dnia przygotowywaliśmy się do obchodów tego święta.
Wspólnie przygotowaliśmy zaproszenia oraz niespodzianki dla babć i dziadków. Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w przygotowaniu przedstawienia i praca ta sprawiała im wielką radość. Nie zabrakło też wspólnej zabawy – wspólne kolorowanie, rozwiązywanie łamigłówek. Największym jednak powodzeniem cieszyła się gra strategiczna „Okręty”.
Na zakończenie ferii wybraliśmy się do kina Cinema City na film pt.:”Tajni i Fajni”.
Tydzień ferii minął nam wszystkim bardzo szybko. Był to owocny i miło spędzony czas.