08 czerwca 2020 13:32 | Aktualności

Grant w ramach Programu "Działaj Lokalnie"

Gminna Biblioteka Publiczna w Dmosinie otrzymało dofinansowanie w wysokości 5500,00 zł ze Stowarzyszenia LGD "Polcentrum" w ramach programu Działaj Lokalnie.

W ramach projektu zaplanowano zakup nowości wydawniczych, które wzbogacą ofertę biblioteki, jak również zaspokoją potrzeby kulturalne czytelników, zakupiony zostanie również laptop, który będzie służył efektywnej pracy z czytelnikiem. Zostaną również zakupione maseczki, przyłbice ochronne oraz rękawiczki w ramach przeciwdziałania COVID-19.

Gratulacje dla KGW Wola Cyrusowa Kolonia Ochotnicza Straż Pożarna Wola Cyrusowa, OSP w Lubowidzy oraz OSP w Dmosinie, które również otrzymały dofinansowanie w tym konkursie i będą realizowały działania mające ograniczyć rozprzestrzenianie się COVID-19.