"Książka i możność czytania to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji" Maria Dąbrowska::Książka i możność czytania to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji" Maria Dąbrowska "Książka i możność czytania to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji" Maria Dąbrowska

Aktualności

03 lipca 2020 12:59 | Aktualności

Ankieta

 

 

W imieniu Pani dr Renaty Włodarczyk- Marciniak zapraszam do wypełnienia ankiety.

Jak wygląda sytuacja rolników w dobie epidemii? Odpowiedzi na to pytane powinien przynieść projekt naukowy „Obszary wiejskie i rolnictwo w dobie epidemii COVID-19 (koronawirus)” Realizuje go Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii Polskiej Akademii Nauk z siedzibą w Łodzi (http://www.erce.unesco.lodz.pl/).
Chcemy dowiedzieć się czy rolnicy postrzegają epidemię COVID-19 jako problem dla ich ...gospodarstwa, jeśli tak, to dlaczego i jak chcą poradzić sobie z tą sytuacją.
W tym celu prosimy osoby zajmujące się rolnictwem o wypełnienie anonimowej ankiety internetowej. Ankieta skierowana jest do rolników, ale nie tylko tych, którzy utrzymują się wyłącznie z rolnictwa. Wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSd7Xs_Zq2fcpnm0e…/viewform…

Jako jedna z osób odpowiedzialnych za badanie będę bardzo wdzięczna za pomoc i uczestnictwo w badaniu.
Pozdrawiam serdecznie
Renata Włodarczyk-Marciniak

Przeczytano: 26 razy.| Wydrukuj|Do góry